אודות החברה

COMAX מבית נייטיב דטה מערכות (1995) בע"מ הנהּ חלוצה ומובילה ב"מחשוב ענן" בישראל

נייטיב דטה מערכות (1995) בע"מ נוסדה בשנת 1995 עם מיזוג הפעילויות של החברות נייטיב מערכות בע"מ ופעילות התוכנה של החברה הבורסאית דטה מיכון בע"מ.

החברה מתמחה בפיתוח מערכות מידע ושירותי ERP לעסקים ולארגונים.

בשנת 2002 התקבלה בחברה החלטה אסטרטגית, שהקדימה את זמנה וצפתה את המציאות העתידה בתחום ה-IT. לשם כך פותחה מערכת ERP בטכנולוגיה ובמודל הכלכלי המוכרים כיום כטכנולוגיית SaaS (ענני מחשוב וכלי ניתוח עסקי).

לאחר שנתיים של השקעה ופיתוח תשתיות, יכולות ו"מנוע", הושק מוצר הדגל של החברה – מערכת COMAX. מערכת זו היא תשתית לשירותי SAAS, שעליה נבנתה מערכת ERP מודרנית המשלבת טכנולוגיה חדשנית, ידע יישומי של שנים ומודל כלכלי מסעיר.

COMAX smart retail ERP פותחה לסיפוק צרכים בשוק הקמעונאות בכלל, ולשוק קמעונאות וסיטונאות המזון בפרט. בשוק זה ניתן למצוא בין לקוחותינו את רשת קו-אופ ישראל, שהיא הרשת השלישית בגודלה בישראל בענף קמעונאות המזון, וכן רשת כמעט חינם, חצי חינם, רשת רמי לוי, דוכן גן שמואל ואחרים.

על גבי המודל הבסיסי במערכת COMAX פותחו עוד פתרונות ERP המותאמים לסביבות עבודה חכמות ביכולת השיתוף בין הארגון, לקוחותיו, ספקיו ובעליו. לדוגמה: הפצה, משרדי הנהלת חשבונות, מרכזים לוגיסטיים וקיבוצים.

ב-COMAX הושם דגש מיוחד בפיתוח מערכת מחשוב ידידותית ואינטואיטיבית המאפשרת תפעול פשוט וקל לכולם – מראשון המנהלים ועד אחרון העובדים!

הנכם מוזמנים להצטרף למאות לקוחות COMAX וליהנות משירותי SMART SaaS ERP מובילים.החברה
בעלי תפקידים
שותפים עיסקיים
לקוחות מספרים
לקוחות
מהעיתונות
ניוזלטרים
דרושים
צור קשר
. . . . .
מבית נייטיב דטה מערכות (1995) בע"מ