יצחק ביר,  מנכ"ל משותף
Izak@comax.co.il

מוטי פרנקל,  מנכ"ל משותף
Moti@comax.co.il

סבטלנה קלמיקוב,  סמנכ"לית פיתוח
Svetlena_k@comax.co.il

איילת לביא-צעירי,   סמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות
Ayelet@comax.co.il

שלומי אברהם,  סמנכ"ל מחשוב
Shlomi@comax.co.il

חלי לאטי,  משאבי אנוש
Heli@comax.co.il

מיקי אלון,  מנהל שירות ותמיכת קופות
Miki@comax.co.il

מירב הזז,  מנהלת תמיכה
Mirav@comax.co.il


החורטים 11 חולון 5885* מבית נייטיב דטה מערכות (1995) בע"מ