יצחק ביר, מנכ"ל משותף
Izak@comax.co.il

מוטי פרנקל, מנכ"ל משותף
Moti@comax.co.il

סבטלנה קלמיקוב, סמנכ"לית פיתוח
Svetlena_k@comax.co.il

איילת לביא-צעירי,  סמנכ"לית לקוחות
Ayelet@comax.co.il

שלומי אברהם, סמנכ"ל מחשוב
Shlomi@comax.co.il

חלי לאטי, משאבי אנוש
Heli@comax.co.il

מיקי אלון, מנהל שירות ותמיכת קופות
Miki@comax.co.il

לירון פירוינסקי, מנהלת פיתוח בסר
Liron@comax.co.il

יניר ווקנין, מנהל מחלקת יישום והטמעה
Yanir@comax.co.il

אסי אטיאס, מנהל טכנאי שטח והתקנות
Assi@comax.co.il

כפיר משרקי, מנהל מחלקת מסופונים
Kfir@comax.co.il


מצדה 7 בנייני בסר, בני ברק 5885* מבית נייטיב דטה מערכות (1995) בע"מ